Voor de zaalvoetballers van BE’79 is het seizoen voorbij. De ploeg uit Berkel-Enschot strandde in de kwartfinale van de play-offs om de landstitel. Het Amsterdamse ASV Lebo was twee keer duidelijk te sterk. In de eigen sporthal ‘t Ruiven werd het 0-4, en in Amsterdam leed BE’79 een 7-1 nederlaag.
Ondanks de uitschakeling kijkt de club met voldoening terug op het seizoen. Het bereiken van de play-offs was een knappe prestatie, zeker omdat het team opnieuw moest bouwen na een wisselvallig begin. Coach Jeroen Hakkens toonde zich trots op zijn ploeg: “We hebben laten zien dat we op een hoog niveau kunnen meedraaien, en de ervaring tegen topteams zoals ASV Lebo is waardevol voor de toekomst.”
Naast het sportieve succes heeft de club ook buiten het veld belangrijke stappen gezet. Het ledenaantal is gegroeid, en de samenwerking met sponsors is verder uitgebreid. “We hebben niet alleen in de zaal, maar ook als organisatie mooie stappen gemaakt,” aldus voorzitter Piet van der Heijden.
Het vizier is inmiddels gericht op het volgende seizoen. BE’79 zal zich richten op verdere versterking van de selectie en ontwikkeling van jong talent. Het doel is opnieuw de play-offs te bereiken, met de hoop om nog een stap verder te komen in de strijd om de landstitel.