be792025@outlook.com
Olympiaplein 382, 5022 DX Tilburg. Administration: Tweelingenlaan 33-37 7324AP Apeldoorn.

BE'79 Programma

DatumEvenementTijd/ResultatenLocatie
18 sep.Be`79 2 vs. Botafogo 15 - 7Sportcomplex T-Kwadraat
18 sep.Be`79 vs. Futsal Amsterdam3 - 6Sportcomplex T-Kwadraat
20 sep.FC Eindhoven O13-2 vs. Be'79 O13-115 - 0Indoor Sportcentrum Eindhoven
25 sep.Be`79 2 vs. Prinsland 119:30Sportcomplex T-Kwadraat
25 sep.Be`79 vs. Futsal Team Bergen op Zoom21:00Sportcomplex T-Kwadraat
27 sep.Be'79 O13-1 vs. Tilburg City FC O13-112:00Sportcomplex T-Kwadraat
2 okt.Tigers Roermond vs. Be`7920:30Roermond (Gerrishal)
7 okt.Futsal Drechtsteden 1 vs. Be`79 220:30Sportcentrum Papendrecht
9 okt.Futsal Gorinchem vs. Be`7921:00Oosterbliek
11 okt.FC Eindhoven O13-3 vs. Be'79 O13-110:00Indoor Sportcentrum Eindhoven
16 okt.Be`79 2 vs. ZVV Kroeven/Laboral BV 219:30Sportcomplex T-Kwadraat
23 okt.Groene Ster Vlissingen vs. Be`7920:30Baskenburg

Poule-stand

#TeamnaamWedstrijden gespeeldGewonnenGelijkspelVerlorenDoelpunten voorDoelpunten tegenPunten
1Tigers RoermondTigers Roermond440029612
2FC EindhovenFC Eindhoven440024912
3HV HoornHV Hoorn4400231212
4Futsal AmsterdamFutsal Amsterdam33002669
5ZVV Kroeven/Laboral BVZVV Kroeven/Laboral BV4211887
6Futsal GorinchemFutsal Gorinchem420213136
7Futsal Team Bergen op ZoomFutsal Team Bergen op Zoom420218236
8ZVV EindhovenZVV Eindhoven2110434
9Groene Ster VlissingenGroene Ster Vlissingen310213183
10RKAV VolendamRKAV Volendam41039163
11HZVHZV410312303
12Futsal GroningenFutsal Groningen400410190
13Be`79Be`79400413240
14FCK/De HommelFCK/De Hommel40048230