BE’79 opnieuw onderuit in eigen huis tegen Futsal Amsterdam
ZVV BE’79 heeft vrijdagavond opnieuw geen punten weten te pakken in de Eredivisie Futsal. In Sportcomplex T-Kwadraat bleek Futsal Amsterdam met 3–6 te sterk voor de Tilburgse ploeg.
Daarmee blijft BE’79 na vier speelronden nog zonder punten en bevindt de ploeg zich in de onderste regionen van de ranglijst.
Geen resultaat in T-Kwadraat
BE’79 begon aan het duel met de intentie om voor eigen publiek de eerste punten van het seizoen te pakken. Tegen Futsal Amsterdam wachtte echter opnieuw een lastige wedstrijd.
De bezoekers bleken effectiever in de beslissende momenten en wisten het verschil op het scorebord te maken. BE’79 bleef zoeken naar mogelijkheden om terug te komen, maar slaagde er niet in om de wedstrijd alsnog naar zich toe te trekken.
Moeizame seizoenstart
Na vier competitiewedstrijden staat BE’79 nog altijd op nul punten. Daarmee is de start van het seizoen niet verlopen zoals vooraf gehoopt.
De resultaten zorgen ervoor dat de ploeg snel op zoek moet naar een ommekeer. In de komende wedstrijden zal het zaak zijn om meer rendement uit het spel te halen en de eerste punten van het seizoen binnen te halen.
Volgende wedstrijd, nieuwe kans
Ondanks de teleurstellende start blijft de focus op vooruitgang. Iedere volgende wedstrijd biedt een nieuwe mogelijkheid om het tij te keren en opnieuw vertrouwen op te bouwen.
Voor BE’79 is de opdracht duidelijk: blijven werken, als team bij elkaar blijven en vol voor het eerste resultaat gaan.
Volgende wedstrijd, nieuwe kans. Samen vooruit.
#BE79 #ZVVBE79 #Tilburg #Futsal #EredivisieFutsal #FutsalAmsterdam #Nabeschouwing




